
En dan het belangrijkste werk. Deze schetsen daadwerkelijk in een logo veranderen. Wij werken niet aan slechts 1 logo idee, maar aan een paar van de beste schets-ideeën omdat een logo soms op de PC toch tegen kan vallen.
Voor het maken van het logo werken wij in “Illustrator” zodat de logo’s “Vector bestanden” zijn. Dat wil zeggen dat het logo zo groot of zo klein als je maar wilt kan worden zonder kwaliteitsverlies.
Het wordt dus niet ineens pixelig als het logo bijvoorbeeld zo groot als een gebouw moet worden of als je het logo op jouw website wilt plaatsen.
Dit doen wij ook voor jouw huisstijl als je het huisstijl pakket hebt besteld zodat je de ontwerpen op alle producten, brieven en advertenties kunt gebruiken.
Je kunt jouw kleur voorkeur bij ons aangeven en wij doen ons best ons daar aan te houden. Maar blijkt er tijdens het maken van het logo dat een andere kleur combinatie in onze mening beter werkt, dan maken wij een versie met deze kleuren, en een versie met de door jou gekozen kleuren, zodat je zelf kunt kiezen wat je liever wilt.
Kies het pakket dat het beste bij jou past. We raden voor de meeste bedrijven ons Medium pakket aan. Hulp nodig bij het uitzoeken van een pakket? Neem gerust contact op.
Bij Website Specialists regel je jouw traject gemakkelijk online. Je hoeft dus niet helemaal naar ons kantoor. Je kunt simpelweg een korte vragenlijst invullen waarin je ons de benodigde informatie geeft om aan de slag te gaan.
Ons team gaat voor jou aan de slag. We sturen je de logo voorbeelden zodat je deze kunt bekijken en eventuele aanpassingen gemaakt kunnen worden voordat ze op de site gaan. Mocht het zijn dat er iets is wat we voor je kunnen betekenen kun je altijd contact op nemen en je ontvangt binnen 24 uur antwoord.
Alle prijzen zijn exclusief BTW.
Neem contact op een ontdek wat we voor jou kunnen betekenen
Na het eerste jaar gratis hosting krijg je de keuze om de hosting bij ons te laten verlengen of om deze te beëindigen. Het verlengen van de hosting kan bij ons vanaf 6 euro per maand. Handig! Want zo hoef je niet van alles zelf te regelen. Kies je er voor om de hosting te beëindigen sturen we je een backup van de site zodat je deze zelf ergens anders kunt hosten.